Çağrı Merkezi: 0 850 333 1 523

Hakkımızda

Hakkımızda

idaayakkabı.com, İstanbul-Gedikpaşa'da FF Bello Scarpa isimli 26 yıldır imalat ve toptan satış yapan markamızın internet mağazacılığı için oluşturduğu bir markadır.

İdaayakkabı.com tasarımı ve üretimi FF Bello Scarpa isimli markamıza ait olan ürünlerin satışını yaptığı gibi başka markaların ürünlerini de internet üzerinden satışını da yapmaktadır.

26 yıldır hem ülkemizin dört bir yanına hem de yurt dışına ihraç ettiğimiz ürünlerimizle müşterilerimizin beğenisini kazanmış bir marka olarak internet perakende satışını idaayakkabı.com olarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Güvenli Alışveriş

idaayakkabi.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. idaayakkabi.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. idaayakkabi.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.

 

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarfedilmektedir. Satılan Ürünlerin Türkiyedeki tedarikci veya dağıtıcı firma tarafından düzenlemiş dokumanları orijinal ambalajı içinde tüketicilere ulaştırılmaktadır..

Adres: Mimar Hayrettin Mah., Gedikpaşa Cad., Müsellim Sok., No:  11/ D, Zeki Han, Beyazit / İSTANBUL

TEL: 0552 518 52 05

E-MAİL: info@idaayakkabi.com

insagram: idaayakkabı